اپلیکیشن

با داشتن اپلیکیشن در دنیای رقابت قوی تر باشید

در دنیای امروزی همگام با تکنولوژی قدم بر داشتن امری حیاتیست. امروزه داشتن اپلیکیشن برای کسب و کار خود ‌به مهم ترین و پول‌سازترین ابزارهای تکنولوژی مبدل شده که شما را از سایر رقیبان فرارتر قرار می دهد. این روزها موسسات، سازمان ها و شرکتها و کسب و کارهای به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. ما نیز در این راه ، با داشتن قوی ترین تیم برنامه نویس همراه شما هستیم تا از این طریق بتوانیم پاسخگوی تمام خواسته های شما باشیم .

طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل

این روزها موسسات، سازمان ها و شرکتها و کسب و کارهای بسیاری به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. نت وب با داشتن قوی ترین تیم برنامه نویس اپلیکیشن اندورید وIOS همراه شماست تا باداشتن بی نظیر ترین و به روزترین اپلیکیشن ها به مشتریان خود خدماتی سریعتر و با کیفیت بالاتر ارائه دهید و در دنیای رقابت حرف اول را در کسب و کار خود بزنید. امروزه عبارت پر تکرار اپلیکیشن به دلیل جود انواع مختلفی از دستگاه های هوشمند نظیر تلفن های همراه و تبلت ها سر زبان ها می باشد. بدون شک تمام مدیران موفق برای رونق کسب و کار خود و ارائه خدمات هر چه بهتر به کاربران رو به راه اندازی و طراحی اپلیکیشن از جمله طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی به صورت طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی اپلیکیشنIOS آورده اند.

معروفترین و موفق ترین برندها و کسب و کارهای دنیا اهمیت داشتن اپلیکیشن را به خوبی درک کرده اند به گونه ایی که می توانند خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در هر زمانی در اختیار کاربران خود قرار داده و آنها را از به روزترین اطلاعات محصولات و خدمات خود آگاه کرده. داشتن تیم قوی و حرفه ایی در این زمینه حرف اول را میزند نت وب در تمام این مراحل در کنار شما خواهد بود و به این در کنار شما بودن همواره می بالد .استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد، در حال حاضر از هر دو ایرانی یک نفر موبایل هوشمند دارد و این آمار هر روز افزایش می یابد. شرکت های مختلف برای دسترسی به مشتریان هدف خود نیاز دارند که خود را با تغییرات روز وفق دهند و سعی کنند خدمات و محصولات خود را به آنها معرفی نمایند.

طراحی اپلیکیشن Android & IOS

پیش نیاز هر گونه اقدام برای طراحی اپلیکیشن دارا بودن نیروی فنی و برنامه نویس و همچنین امکانات سخت افزاری مرتبط با آن می باشد. طراحی و ساخت اپلیکیشن سلسله مراتب دارد. به عناون مثال ابتدا باید با توجه به نیازها و انتظاراتی که از اپلیکیشن مربوطه دارید به طراحی و پیاده سازی طرح اولیه آن اقدام نمائید. شما در ابتدا باید بدانید برای اینکه یک اپلیکیشن بتواند پاسخگوی نیاز کاربر باشد نیاز به چه دسترسی ها و چه امکاناتی دارد.

خدمات نت وب

تبلت ها و موبایل های هوشمند (smart) هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم افزارها و برنامه های کاربردی متنوع و مختلف هستند. در بازار نرم افزارهای موبایل و گوشی همراه، واژه ”اپلیکیشن” یا به طور مختصر App بیشتر از واژه نرم افزار جا افتاده است و این اصطلاح همان معنای نرم افزار کاربردی را می دهد که همان اپلیکیشن موبایل یا نرم افزار موبایل به آن گفته می شود.
همه می دانیم که ملاک اصلی در سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید تعرفه ساخت نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را قبل از تعرفه طراحی ایفا می کند. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن موبایل معرفی کند و به شما یک قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید هرچند به مراتب پایین ارائه کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند سفارش اپلیکیشن اندروید حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن نت وب در راستای کمک به فعالان اقتصادی برای معرفی خود در این بازار اقدام به ساخت و طراحی سفارش اپلیکیشن اندروید برای سایت شرکتها، فروشگاه و غیره با قیمت طراحی مناسب کرده است که توسط آن کاربران می توانند از بسته سفارش اپلیکیشن اندروید خود برای معرفی کالاها و خدمات خود به عموم مردم استفاده نمایند.
نرم افزارها و اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارند که بسته به نیاز کاربران تهیه شده اند و می توانند پاسخگوی هر نیازی باشند. منتهی با توجه به اینکه ممکن است این اپلیکیشن ها برای سیستم عامل های متفاوتی ارائه شوند توسعه دهندگان نرم افزار سعی میکنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم عامل ها و دستگاه های دیجیتال مختلف ارائه نمایند. همچنین می تواند یک ارتباط دو طرفه بین شما و مخاطبینی که دارید ایجاد کند (از طریق ارسال نوتیفیکیشن) و از طرف دیگر جامعه مخاطبین قابل توجه اپ های موبایلی که روز به روز رو به افزایش است و در حال حاضر جمعیت قابل توجهی را شامل می شود را نیز می توان جز مزایای طراحی اپ موبایل برشمرد، همه این موارد باعث خواهند شد که برند شما رشد قابل توجهی را تجربه کند.

سپاس بی کران از وقت شما برای انتخاب نت وب

گوشه ایی کوچک از اقداماتی که نت وب برای پیاده سازی و طراحی فروشگاه منحصربفرد شما ارائه می دهد